Kontaktid

Eesti Memento Liit

Endla 4, Tallinn 10142

tel. 62 63 200

e-post liit@memento.ee

Eesti Memento Liidu juhatuse esimees: Leo Õispuu, tel. 5520461

Juhatuse liige ja aseesimees: Tiiu Teesalu, telefon 53677647, e-mail: teeveere@hot.ee

Sekretär-raamatupidaja: Laine Pernik, tel 62 63 200


Eesti Memento Liidu ühendused

Kommunistide repressioonide all kannatanute Alutaguse organisatsioon “Memento”

Oru tn. 8-7, Toila

Esimees: Lembit Prits, tel. 5125758, e-mail: lembit.prits@vkg.ee

Eesti Memento Liidu Harjumaa Ühendus

Vasara 6-47, Keila linn 76606, Harjumaa

Esimees Rein Purje, tel. 51 32 480, e-mail: rein.purje@memento.ee

Heidi Ivask, tel. 56 62 3907

Vabadusvõitlejate ja Represseeritute Hiiumaa Ühendus

Kaare 5, Kärdla linn 92411, Hiiumaa

Esimees: Vilma Tikerpuu e-mail: tikerpuuvilma@gmail.com

MTÜ Jõgevamaa Represseeritud

Aia 1, Jõgeva linn 48306, Jõgevamaa

Esimees: Reet Aluoja, tel. 5219384, e-mail: tiik47@hot.ee, Tiigivahe talu, Kuremaa, Jõgeva vald

Aseesimees: Ants Aluoja, tel. 5223277, e-mail: antsaluoja@hot.ee

Memento Järvamaa Ühendus

Tallinna tn. 2-47 Türi 72211, Järvamaa

Esimees: Elvi Mägi tel. 3857473 aileko@hot.ee

Läänemaa Memento

Uue-Kooba talu, Mägari küla  90438, Läänemaa

Esimees: Arnold Aljaste, tel. 50 56 576, e-mail: kirjadarnoldile@gmail.com

Õigusvastaselt Represseeritute Narva Koondis

Kreenholmi 17-44, Narva linn 20309 Ida-Virumaa

Esimees: Rein Steinfeldt, tel. 51 21 088, e-mail: rein.major@gmail.com

Eesti Õigusvastaselt Represeeritute Liidu “Memento” Tallinna Ühendus

Endla 4 Tallinn 10142

Esimees: Leo Õispuu, tel. 55 20 461 e-mail: errb@hot.ee

Sekretär-raamatupidaja: Tiia Nurmis, tel. 64 50 974

Memento Rakvere Ühendus

Metsa põik 9, Rakvere linn 44315, Lääne-Virumaa

Esimees: Liina Kuusk tel. 53909601, e-mail: rakverememento@gmail.com, Tartu mnt. 2, Pajusti, Vinni vald, Lääne-Virumaa, 

Saare Maakonna Memento Ühendus

Suuremõisa küla, Muhu vald, Saaremaa 94733

Esimees: Rein Väli, tel. 5234983, 4528011, e-mail: rein_vali@hotmail.com, reinvali13@gmail.com

Sillamäe Poisid

Tegevus lõpetatud.

Tartu Memento 

Riia tn 12, Tartu linn 51013, Tartumaa

Esimees: Enn Tarto, tel. 742 2117, e-mail: enntarto@gmail.com

Esimehe asetäitja: Endel Uudevald, tel 562646381

Raamatupidaja: Valve Luuka, tel 53324988

Tööpataljonlaste Ühing

Põllu 6-9 Vinni 46603

Esimees: August Kondoja, tel. 32 57 153

Eesti Õigusvastaselt Represseeritute Liidu “Memento” Valgamaa Ühendus

Sügise 4, Valga linn 68205

Esimees: Enno Kase, tel. 5134030, e-post: enno.kase@valgalv.ee

Memento Viljandi Ühendus

Vahtra 9 Viljandi linn 71017, Viljandimaa

Esimees: Ene Juurik,  tel. 43 43 165, e-mail: ulle.juurik@gmail.com

Memento Võrumaa Ühendus

Lembitu tn 3-15, Võru linn 65609, Võrumaa

Esimees: Silver Sild, tel. 51 02 242, e-mail: silver.sild.002@mail.ee

Pärnumaa Ülekohtuselt Represseeritute Ühendus “Pärnu Memento”

Tallinna mnt. 87a-7, Pärnu linn 80035, Pärnumaa

Esimees: Kirsti Portnov, tel. 53 457 217, e-mail: kersti.pornov@mail.ee


ArborIT OÜ